Фіксатор універсальний 30х40х45 для арматури упаковка 1000шт, фіксатор cтійка для арматури 5-19 мм

- В наявності
1 380 ₴/упаковка
- 0 (800) 33-50-23Вікторія
Фіксатор універсальної стійки з діапазоном 30-40-45мм призначений для стійкої фіксації арматури в горизонтальному положенні при створенні перекриттів, заливанні бетонних плит, формуванні промислових підлог та інших архітектурних рішень, де необхідне надійне кріплення арматурних елементів.
Цей фіксатор забезпечує захисний шар товщиною 30-40-45 мм і застосовується для арматури з діаметром від 5 до 19 мм.
Характеристики:
Кількість в упаковці: 1000 штук.
Тип фіксатора: стійка.
Матеріал фіксатора: пластик.
Рекомендована норма витрат: 5-7 штук на 1 квадратний метр
Мінімальний діаметр арматури: 5 мм.
Максимальний діаметр арматури: 18 мм.
Виробник: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanstore |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Максимальний діаметр арматури | 19 мм |
| Матеріал фіксатора | Пластик |
| Мінімальний діаметр арматури | 5 мм |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип фіксатора | Стійка |
| Товщина захисного шару | 30 мм |
| Упаковка | Пачка |
- Ціна: 1 380 ₴/упаковка
