Відкидний стілець для душу з нержавіючої сталі покритий білим ABS пластиком

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HS-03C
5 470 ₴
Показати оптові ціни- 0 (800) 33-50-23Вікторія
Сидіння для купання – монтують на стіну в душових зонах. За рахунок цього користувач може зайняти зручне положення, спираючись на стіну і не відчуваючи дискомфорту. Сидіння допомагає людям приймати водні процедури без сторонньої допомоги.

Поруч із сидінням на стіну обов'язково встановлюють поручні з нержавіючої сталі, вони допомагають піднятися, а також стояти.
Сидіння виготовляються з нержавіючої сталі марки AISI 304 та покриті ABS пластиком.
Ребриста структура покриття забезпечує опір ковзанню, безпеку і жорсткість.

Конструкція фланця забезпечує:
- міцність
- просту установку
Кріплення: сидіння кріплять на стіну. Вона має бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів роблять на гіпсокартону стіну, повинні бути передбачені несучі закладні. Кріпильні елементи йдуть у комплекті.
Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки для літніх людей, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири та приватні будинки.
- Розмір сидіння: ширина 320 мм, глибина 450 мм;
- Висота кріпильної частини: 200 мм, ширина-80 мм
- Матеріал: AISI 304 – відкидне сидіння білого кольору
- Покриття: міцний негорючий нейлон
- У нас представлено понад 250 найменувань продукції.
- Не завищуємо ціни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Відкидна кришка | Так |
| Дренажні отвори | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поручня | Відкидне сидіння для інвалідів |
| Діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь + пластик |
| Призначення | Для людей із обмеженими можливостями |
| Розмір | 45х32х64мм |
- Ціна: 5 470 ₴









