Теплоізоляційні трубки Oneflex 19*18 мм з спіненого каучуку з високою вологостійкістю і вогнестійкістю

-20%
- В наявності
88 ₴/пог.м
70 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 656-76-13
Світлана
- 0 (800) 33-50-23Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоізоляційні трубки Oneflex 19*18 мм
Oneflex - являє собою трубки довжиною 2м, різних діаметрів і товщини. Oneflex відповідає високим стандартам по вогнестійкості.
Шукаєте надійну теплоізоляцію для сталевих, мідних чи пластмасових труб? Не проблема! Технічна ізоляція зі спіненого каучуку від нашої компанії має еластичність, паро- та водонепроникність і стійкість до перепадів температур. Ці параметри забезпечують довгостроковість та надійність матеріалу. В наявності трубна ізоляція різних розмірів. Допомогти Вам підібрати потрібну можуть наші фахівці.
| Матеріал: | Вспінений синтетичний каучук |
| Колір: | Чорний |
| Внутрішній діаметр: | 15 мм |
| Товщина: | 19 мм |
| Довжина трубки: | 2 м.п. |
| Кількість в коробці: | 90 м.п. |
| Діапазон робочих температур: | от -200 °С до +105 °С |
| Коефіцієнт теплопровідності λ (при 0 °С): | ≤ 0,034 Вт/(м·К) |
| Коефіцієнт опору паропроникнення μ |
μ ≥ 7000 |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oneflex |
| Країна виробник | Туреччина |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Матеріал ізоляції | Спінений каучук |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Розміри | |
| Товщина ізоляції | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр ізоляції | 18 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 70 ₴/пог.м










