Стрічка тепло.сам XPE SANPOLFOAM 3mmx90mmx30m

- В наявності
- Код: 000003267
366 ₴
- 0 (800) 33-50-23Вікторія
У лінійці наших товарів з'явиться ущільнювальна самоклеюча стрічка з хімічно зшитого спіненого поліетилену.
Стрічка з хімічно зшитого поліетилену або, як її ще називають, «діхтунг». Стрічка має липкий шар з підвищеною адгезією. Стрічка має декілька варіантів застосування: для проклейки швів при вкладанні хімічно зшитого поліетилену, або для каркасних систем звукоізоляції, а саме проклейки металевих профілів для уникнення жорстких примикань.
Склеювання, монтаж, амортизація, герметизація, зниження звуку, містків холоду – це все може вирішити стрічка з хімічно зшитого спіненого поліетилену.
Основні переваги використання стрічки з XPE:
- легка приклейка;
- відсутність неприємного запаху;
- низька волого пропускна здатність;
- запобігання виникненню містків звуку;
- хороша адгезія до поверхні завдяки липкому шару;
- стійкість до корозії.
Стрічка має товщину 3мм, ширина може бути від 30 до 90мм. Намотка 20-25-30м.
Під замовлення можемо виготовувати для Вас будь-яку ширину стрічки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Середня |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Покриття | Без покриття |
| Теплопровідність | 0.035 Вт/мК |
| Форма поставки матеріалу | Стрічка |
| Щільність | 3 кг/м3 |
| Розміри | |
| Довжина | 30 м |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
- Ціна: 366 ₴




